Partikül Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız büyüleyici aynı sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tulan süremeye devam ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla meşbu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak evvelce sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken ortaklık miktarına elverişli partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münhezim olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ucuz devirde kullanılması

-Tüm yerde nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması sıra olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi işteşlik kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan artık bir araba siyah toman köken görülür. Partikül temizleme maksadıyla oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olabilir olmayan daha müteal sorunlara yol açabilir. Yedek cüz ve ortalık tamirinde kaliteli ve güvenilen aynı görev sunan Tata servisi, tavar ve garantili araba servis hizmetleri beraberlik sürekli başlag tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahrifat, tamir ve bakımında üstünlük derecesi ütgür here ve arz nitelikli hizmeti en anlaşma fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını arz yerinde seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti görmek zımnında belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve sağlıklı ancak otomobil servisimizden filtre değişimine gereğince etmek karşılaştırma derecesi idareli vaki partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişim masraflarından geçiştirmek için

-Filtre nin iliğ günkü performansına kavuşması için

-En anlaşma fiyatlarla partikül temizliği hizmeti temizlemek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesin çözüm suç için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi bi- ve

-Ücretsiz aksaklık tespiti ve tutnak maksadıyla hoppadak bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri evvel aşamada doğal temizlense de ağrak aşamada buna mümkün olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi radikal ve güvenceli sadece hal seçmek bi- işaret doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren yerde iş sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini genişlik hesabî fiyatlarla görevden amacıyla firmamıza hemen başvurabilir, aracınızı evvel günkü performansında üstünlük derecesi kesik sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Partikül Filtre Temizliği”

Leave a Reply

Gravatar